-->

Ben


Hayat çok sıkıcı o zaman kek yapalım!
 Life is a feast if you know how to eat...

Eskiden daha yaratıcıydım sanırım. En azından yazılarım için seçtiğim başlıkların özgün olduğunu düşünürdüm. Öykülerim de fena sayılmazdı hani. Bazıları karışık bulsa da onları suçlayamadım, zaten ben de karışık değil miydim. Sonra zaman geçti, kış oldu, bahar oldu, yaz oldu. Dünya sallandı. Uçaklar düştü. Savaşlar doludizgin devam etti. Müzikler değişti. Wiki sızıntı yaptı. Janis Joplin'in 40.yılı doldu. Pencereler kapandı, yenileri açıldı. Ben de kekbörekçörek yapanların arasına yavaşça katıldım. Bir oldu üç oldu beş oldu, gün oldu, ay oldu ve galiba pastacılığı azıcık becermeye de başladım.
 

Bu kadar blog/site/grup arasında, onca tanınmış ve tanınmamış pasta şefleri içinde, bana nasıl bir pay düşer, burası biraz gri gibi. Ama ne önemi var ki! Altı üstü hep birlikte eğleniyoruz canım...

"...no one is born a great cook, one learns by doing." - Julia Child

12 yorum:

 1. Melike Cangert10/29/2011

  Düşüncelerini, güzellikleri, karışıklıklarını, yazıya dökebilmek, bence çok özel bir yetidir, zaman denen hırsıza karşı durabilmek ve bir çok insandan daha özel biri olduğun seni çok tanımak gerekmeden bunu hissettirebilen ender insanlardansın :) Pastacılık kadar tatlı, zencefilli, peynirli özetle yaratıcılığın en lezzetlisinde başarı ve hep gülümseyen yüzünle keyifli günler... çok güzel olmuş :)

  YanıtlayınSil
 2. Bloguma ilk yorumun senden gelmesi çok güzel, çok mutlu oldum :) Teşekkürler canım benim

  YanıtlayınSil
 3. Ben de tarz olarak yemek bloglarindan uzak duruyorum, her nekadar onlardan tarif toplasam da, ama bu blog yemekten fazlasi. Yemek harika birsey tabi ki, sadece yemege indirgenmemek icin karsi durusumuz.
  Daha fazla yorumu ve okuyucuyu hakediyorsun, aman populer olmak icin tarzini degistirerek karmasikligini saklama. Sen ne kadar karmasik olursan, biz seni o kadar cok severiz.

  YanıtlayınSil
 4. Anonim4/17/2013

  super havali yaaa hem de ingilisce eki eki eki :))))

  YanıtlayınSil
 5. Enteresan ve çok eğlenceli bir yer burası :) Ama nasıllll takip edebilirim ?

  YanıtlayınSil
 6. bakeyardı nasıl takip edebiliriz bulamadım?

  YanıtlayınSil
 7. Anonim3/06/2015

  Merhaba! Sizi çok geç keşfettim ve keşfettiğime de çok sevinmiştim ki artık yazmadığınızı farkettim. Acaba başka bir yerde mi yazıyorsunuz?

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Hayır, uzun bir süre ara verdim. Şimdi geri dönmeye çalışıyorum :)

   Sil